Andrea Mandorlini, devastat dupa "U" Cluj - CFR Cluj 1-1: "Nu am fost CFR, nu am aratat cum trebuie"

Vineri, 03 Noiembrie 2023, ora 11:37
91 citiri
"U" Cluj si CFR au remizat in derby-ul orasului, scor 1-1, in etapa a doua din grupele Cupei Romaniei.
La finalul partidei, Andrea Mandorlini a vorbit despre partida de la Cluj, iar antrenorul italian a scos in evidenta jocul sters al baietilor sai din prima parte a meciului.

"In prima repriza nu am jucat deloc bine, am avut multe greseli. Nu ne asteptam nici noi, dar cred ca nici ei. Din pacate, cateodata asa este fotbalul. In repriza a doua am aratat mai bine, am avut cateva ocazii de a ...citește toată știrea