Becali: Lovin nu trebuia sa primeasca nici galben

Miercuri, 22 Aprilie 2009, ora 21:59
668 citiri

Florin Lovin nu trebuia sa primeasca direct cartonas rosu pentru intrarea la Culio, este de parere finantatorul Stelei, Gigi Becali.

"Lovin nici nu trebuia sa ia cartonas galben. Craciunescu n-are valoare. El nu e rau intentionat, dar e teribilist", a spus Becali la Antena 1, in pauza meciului.

Mijlocasul Florin Lovin a vazut, in minutul 43, direct cartonasul rosu, dupa o intrare energica la Culio.

Legat de meci, Becali a spus: "Nu ma mai agit, ca imi face rau la sanatate. Totusi, cred ca o sa bata Steaua cu 2-1. Am avut ghinion in prima repriza."

La pauza, CFR Cluj conduce in Ghencea cu 1-0, dupa golul marcat de Culio, in minutul 9.

"Tropăie" covidul la FCSB! Gigi Becali: "Oamenii fac ce vor, dar au înţeles că eu nu mă vaccinez"
FCSB va avea o misiune dificilă în următoarea partidă, cea cu CS Mioveni de acasă. Tot staff-ul tehnic e infectat, iar ultimul intrat pe listă e Mihai Pintilii, cel care ar fi trebuit să...
Gigi Becali, declarații șocante: ”Eu mă feresc de vaccinați, stau la 3 metri de ei! O să vedem noi peste 2 ani”
Gigi Becali a declarat, joi seară, la Digi Sport, că jucătorul Andrei Cordea s-a întors la FCSB de la echipa naţională infectat cu coronavirus, patronul roș-albaștrilor reafirmându-și...