Becali: Lovin nu trebuia sa primeasca nici galben

Miercuri, 22 Aprilie 2009, ora 21:59
1083 citiri

Florin Lovin nu trebuia sa primeasca direct cartonas rosu pentru intrarea la Culio, este de parere finantatorul Stelei, Gigi Becali.

"Lovin nici nu trebuia sa ia cartonas galben. Craciunescu n-are valoare. El nu e rau intentionat, dar e teribilist", a spus Becali la Antena 1, in pauza meciului.

Mijlocasul Florin Lovin a vazut, in minutul 43, direct cartonasul rosu, dupa o intrare energica la Culio.

Legat de meci, Becali a spus: "Nu ma mai agit, ca imi face rau la sanatate. Totusi, cred ca o sa bata Steaua cu 2-1. Am avut ghinion in prima repriza."

La pauza, CFR Cluj conduce in Ghencea cu 1-0, dupa golul marcat de Culio, in minutul 9.

Ziua în care FCSB poate deveni campioană după 9 ani. Singura echipă care mai stă în calea lui Gigi Becali
Antrenorul echipei FCSB, Elias Charalambous, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă că jucătorii săi sunt foarte motivaţi să câştige titlul de campioni în Superliga de fotbal...
Adrian Mutu, călcat în picioare de un jucător de la CFR Cluj: "Nu are caracter"
După victoria clujenilor la Craiva, un jucător de la CFR a avut cuvinte grele de spus la adresa lui Adrian Mutu, fostul antrenor din Gruia. Mijlocașul grec Panagiotis Tachtsidis (33 de ani) a...
#Gigi Becali, #Florin Lovin, #Teodor Craciunescu, #Steaua, #CFR Cluj , #Gigi Becali