Becali: Lovin nu trebuia sa primeasca nici galben

Miercuri, 22 Aprilie 2009, ora 21:59
1083 citiri

Florin Lovin nu trebuia sa primeasca direct cartonas rosu pentru intrarea la Culio, este de parere finantatorul Stelei, Gigi Becali.

"Lovin nici nu trebuia sa ia cartonas galben. Craciunescu n-are valoare. El nu e rau intentionat, dar e teribilist", a spus Becali la Antena 1, in pauza meciului.

Mijlocasul Florin Lovin a vazut, in minutul 43, direct cartonasul rosu, dupa o intrare energica la Culio.

Legat de meci, Becali a spus: "Nu ma mai agit, ca imi face rau la sanatate. Totusi, cred ca o sa bata Steaua cu 2-1. Am avut ghinion in prima repriza."

La pauza, CFR Cluj conduce in Ghencea cu 1-0, dupa golul marcat de Culio, in minutul 9.

Ziua marelui derby CFR Cluj - FCSB. Ce spune Dan Petrescu: ”E un campionat anormal, unic în lume”
Antrenorul formaţiei CFR Cluj, Dan Petrescu, a declarat, sâmbătă, într-o conferinţă de presă, că partida cu FCSB, de duminică, nu va schimba nimic în lupta pentru titlu, din cauza...
Pe cine a scos Dan Petrescu de pe lista UEFA, înaintea confruntării cu Lazio, din Conference League
Jucătorii Ermal Krasniqi şi George Daniel Birligea au fost incluşi de CFR pe lista UEFA, dată publicităţii vineri de către forul continental. Ştefan Radu nu se mai află pe lista echipei...