Gol de CNN marcat in Olanda (Video)

Duminica, 24 Aprilie 2011, ora 15:34
1562 citiri

Ruud Boymans a marcat un gol de zile mari in partida pe care formatia sa, VVV-Venlo, a terminat-o la egalitate, scor 2-2, cu Heerenven, in etapa a 32-a a campionatului olandez de fotbal.

Atacantul batav a reusit in minutul 85 al intalnirii "o foarfeca" de exceptie, care ar merita cu prisosinta sa fie numita Faza Zilei la CNN.

N-a fost singura reusita a lui Boymans, care a mai punctat inca o data in prelungiri.

Golurile celor de la Heeerenveen au fost reusite de Vayrynen si Dost.

Vizitionati, mai jos, superba reusita a lui Boymans:

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...