Eric Bicfalvi marcheaza gol dupa gol in Rusia (Video)

Duminica, 05 Martie 2017, ora 13:16
3038 citiri

Fostul mijlocas al Stelei Bucuresti, Eric Bicfalvi, traverseaza o forma din ce in ce mai buna in Rusia, la actuala trupa unde evolueaza, FK Ural, din prima liga.

Ural a invins duminica in runda cu numarul 18 din Rusia pe Amkar Perm, scor 1-0, singurul gol fiind reusit de Eric Bicfalvi, in minutul 32.

Este al 3-lea gol pentru roman in ultimele 5 zile, mijlocasul care a trecut si pe la Dinamo fiind titular si intregralist in meciul de duminica.

Romanul de 28 de ani a jucat primul meci la Ural miercurea trecuta, cand a marcat 2 goluri in sferturile Cupei Rusiei, 4-3 cu FC Krasnodar, echipa care va juca joi in optimile Europa League, cu Celta Vigo.

Ural e pe locul 12 in Rusia in acest moment, iar Bicfalvi asteapta cel mai probabil o convocare de la Christoph Daum, pentru partida cu Danemarca din preliminariile CM 2018.

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...
#Eric Bicfalvi gol dupa gol Rusia, #Eric Bicfalvi gol Rusia Video, #Eric Bicfalvi mare forma in Rusia , #stiri fotbal