Gaz Metan Medias - FC Timisoara, scor final 2 - 6

Luni, 30 Noiembrie 2009, ora 00:36
224 citiri
Timisoara a razbunat infrangerea de anul trecut. Jucatorii nostri au reusit sa stearga rusinea infrangerii din turul editiei precedente a campionatului, invingand la Medias cu scorul de 2 - 6.O prima repriza cu patru goluri a gasit echipele din teren la egalitate, la pauza. Banatenii au deschis scorul in minutul 27, dupa un voleu superb din careul de 16 metri. Egalarea a venit in minutul 38, dupa un sut excelent al lui Todea, Supic nu a reusit sa respinga balonul trimis puternic de mediesan. ...citește toată știrea