Un roman, gol in campionatul Greciei

Sambata, 07 Noiembrie 2015, ora 20:45
2783 citiri

Ovidiu Herea a inscris al doilea gol consecutiv in prima liga din Grecia, insa echipa sa si a lui Razvan Lucescu, Skoda Xanthi, nu a reusit decat un rezultat de egalitate, 2-2, pe terenul lui Kalloni.

Integralist, Herea a inscris in minutul 85, la scorul de 1-1, insa gazdele au reusit egalarea in ultimul minut al jocului, din penalti. Tot integralist a fost la oaspeti si fostul stelist Pantelis Kapetanos.

Echipa lui Herea si Lucescu se afla pe locul 7, cu 12 puncte, dupa 10 etape, in care a reusit 6 rezultate de egalitate.

Herea si Razvan Lucescu, fericiti in Grecia. Prim gol pentru mijlocasul roman

Acesta a fost al doilea gol marcat de fostul jucator rapidist in acest sezon, dupa cel din victoria cu Panaitolikos, de etapa, trecuta, scor 3-1.

Copreședintele AUR, George Simion, a anunțat că se va întâlni marți, 25 ianuarie, cu greviștii de la STB. Acesta susține că, în calitate de deputat de București, are ”datoria” să...
Greva STB. Nicușor Dan anunță un audiat la managementul companiei: ”Marți dimineață vor fi pe traseu cel puțin 40% din autovehicule”
Primarul Capitalei, Nicușor Dan, a declarat luni seară, 24 ianuarie, că speră ca greva angajaților STB să se oprească în urma negocierilor între Consiliul de Administraţie al companiei...