Prima victorie pentru Stiinta Miroslava in amicale. Echipa va juca acasa pe stadionul din Copou

Sursa: Buna Ziua Iasi
Sambata, 22 Iulie 2017, ora 06:16
34 citiri
La o zi dupa esecul suferit in amicalul cu CSM Poli (0-3), stiinta Miroslava a disputat, joi, un nou meci test, pe terenul sintetic din Copou, in compania echipei Liceului cu Program Sportiv Iasi pregatita de Dorel Stafie. Partida s-a disputat pe durata a trei reprize a cate 30 de minute si a fost castigata de divizionara secunda, golurile fiind marcate de Nemtanu (2), Taciuc si Marin.

Antrenorul Cristi Ungureanu a inceput meciul in formula Tintea - Timis (fundas dreapta aflat in probe), ...