Andreea Bălan a dat lovitura la Australian Open FOTO

Duminica, 14 Ianuarie 2024, ora 10:48
5380 citiri
Andreea Balan FOTO facebook

Andreea Bălan se află în Australia, alături de iubitul ei, tenismenul Victor Cornea, care va juca lor primul Grand Slam al anului.

Artista se simte extraordinar în mediul sportiv și nu ratează nicio ocazie de a-și arăta fericirea, mai ales că acum are ocazia de a fi foarte aproape de nume mari din tenisul mondial.

Andreea s-a fotografia azi cu liderul Novak Djokovic și a postat fotografia cu mândrie pe rețelele sociale.

Fotografia a fost făcută, conform spuselor ei, cu doar câteva minute înainte ca Djokovic să iasă pe teren, pentru meciul din primul tur al Grand Slamului de la Melbourne.

Aniversare tristă pentru unul dintre veteranii tenisului masculin
Jucătorul francez de tenis Richard Gasquet (116 ATP) a pierdut joi meciul cu numărul 1.000 al carierei sale, înclinându-se în două seturi, 6-2, 7-5, în faţa italianului Lorenzo Sonego (52...
Probleme pentru ultima adversară a lui Halep! A învins-o pe Simona, dar vrea să se retragă
Paula Badosa este ultima jucătoare cu care s-a confruntat Simona Halep pe care a învins-o după ce a pierdut primul set cu 6-1. Badosa a intrat la idei după meciul cu Halep și spune că vrea...
#Andreea Balan, #tenis, #djokovic, #poza, #Australian Open, #trofeu , #stiri tenis