Tibi Ghioane a inscris pentru Dinamo Kiev

Sambata, 23 Mai 2009, ora 19:29
690 citiri

Dorind parca sa confirme alegerea buna facuta de selectionerul Razvan Lucescu, antrenor care l-a convocat la nationala dupa o pauza de 4 ani, Tibi Ghioane a marcat pentru Dinamo Kiev sambata.

Internationalul roman a jucat tot meciul si a adus victoria lui Dinamo in meciul cu FC Lvov, marcand in minutul 82.

Tot in prima liga ucraineana, Sahtiorul lui Mircea Lucescu a invins cu scorul de 2-0 formatia Tavria Simferopol, asigurandu-si un loc in preliminariile Ligii Campionilor.

Dan Barna acuză: Ciolacu, Ciucă și Iohannis vor "să le spună românilor că nu mai au speranţă"
Alianţa Dreapta Unită şi-a lansat vineri, 26 aprilie la Buzău, candidaţii pentru alegerile locale, vicepreşedintele USR Dan Barna formulând cu acest prilej o serie de critici la adresa...
Firea nu mai vrea sa audă de scandalul azilelor groazei: "Nu am de ce să plătesc eu ceva ce nu am greşit"
Gabriela Firea, candidatul PSD pentru Primăria Generală a Capitalei, reafirmă că nu are nicio vină în scandalul azilurilor, care a devenit anchetă penală. „Nu am de ce să plătesc eu...