Chiricheș, victorios pe terenul lui Juventus! Oaspeții au dat lovitura la ultima fază

Miercuri, 27 Octombrie 2021, ora 22:02
2367 citiri

Pentru prima dată în istoria echipei, Sassuolo a reușit să câștige pe terenul lui Juventus!

Sassulo a deschis scorul prin Frattesi în minutul 44. McKennie a egalat în minutul 76.

Golul victoriei a fost marcat pe contraatac, la ultima fază a partidei, de Lopez: 2-1 pentru Sassuolo!

Barcelona, din rău în mai rău! Penalty ratat și eșec pe terenul micuței Rayo Vallecano!

La oaspeți, Vlad Chiricheș a intrat pe teren în minutul 86.

Într-un alt meci din Serie A, cu Radu Dragușin titular, Sampdoria a pierdut cu 3-1 partida de acasă cu Atalanta.

Fostul internaţional italian Fabrizio Miccoli, în vârstă de 42 de ani, s-a prezentat, miercuri, la penitenciarul din Rovigo, după ce apelul depus după condamnarea din 2017 pentru extorsiune...
Chelsea a demolat-o pe Juventus în Champions League! Barcelona, încă un pas greșit. Toate rezultatele
Echipa Chelsea s-a calificat în optimile Ligii Campionilor, după ce a învins, marţi, cu scorul de 4-0, formaţia Juventus Torino, în etapa a cincea a grupelor Ligii Campionilor. Tot marţi, FC...