Corona a pierdut in fata Dunarii, dupa un meci pe care l-a controlat aproape tot timpul

Duminica, 30 Octombrie 2016, ora 09:36
30 citiri
Echipa de handbal Corona Brasov a pierdut la limita, scor 27-26 (16-13) meciul cu Dunarea Braila, pe care l-a controlat aproape in totalitate. Echipa antrenata de Mariana Tirca si Dumitru Berbece a inceput excelent partida jucata duminica, la Brasov. Cu Denisa Dedu intr-o forma foarte buna, cu Adriana Tacalie-Craciun, care a avut o prestatie de inter adevarat, si cu Laura Chiper, principala marcatoare, Corona a condus chiar si la sapte goluri diferenta, 12-5, minutul 17. La pauza brasovencele ...citește toată știrea