Rezultatele 31 - 60 din 1011

Articole despre "acs poli liga 1"

02 Martie 2019 - Rezultatele inregistrate sambata in Liga a 2-a si lupta nebuna din fruntea clasamentului
Liga a 2-a: Rezultatele inregistrate sambata si clasamentul
23 Februarie 2019 - Liga a 2-a: Rezultatele inregistrate sambata si clasamentul
25 Decembrie 2018 - Clasament interesant al punctelor obtinute de echipele din Liga 1 in anul calendaristic 2018. Loc fruntas ocupat de Dinamo
Reactia primului antrenor care a negociat cu Becali venirea la FCSB
24 Decembrie 2018 - Reactia primului antrenor care a negociat cu Becali venirea la FCSB
03 Noiembrie 2018 - Scene amuzante in Liga a 2-a din Romania: Fotbalisti chemati de la vestiare sa mai joace doua minute!
22 Septembrie 2018 - Liga 2: Rezultatele meciurilor de sambata. Fosta lidera Academica Clinceni pierde surprinzator la Oradea
29 Septembrie 2018 - Liga 2: Sportul Snagov se distanteaza in fruntea clasamentului. Rezultatele zilei de sambata
16 Septembrie 2018 - Liga 2: Rezultatele meciurilor de duminica. Petrolul castiga in minutele 92 si 94 derbiul cu Timisoara
15 Septembrie 2018 - Liga 2: Rezultatele meciurilor de sambata. Farul pierde pe teren propriu, Academica Clinceni este lidera
02 Septembrie 2018 - Victorie importanta pentru Farul, Ripensia pierde categoric acasa. Rezultatele etapei din Liga 2
18 August 2018 - Meci nebun in derbiul Timisoarei din Liga 2, cu un gol al victoriei marcat in ultima secunda, minutul 95 (Video)
18 August 2018 - Liga 2: Farul, umilita pe teren propriu, pas gresit si pentru UTA. Rezultatele zilei de sambata
Rezultatele inregistrate sambata in Liga a 2-a
11 August 2018 - Rezultatele inregistrate sambata in Liga a 2-a
04 August 2018 - Rezultatele inregistrate in prima etapa din Liga 2: Ce au facut FC Arges, Farul, Petrolul si Poli Timisoara
Situatie incredibila la Timisoara: Ganea a rabufnit si cere "a doua revolutie"!
27 Iulie 2018 - Situatie incredibila la Timisoara: Ganea a rabufnit si cere "a doua revolutie"!
O echipa din Liga 1 a transferat 12 jucatori dintr-un foc
09 Iulie 2018 - O echipa din Liga 1 a transferat 12 jucatori dintr-un foc
Razvan Rat si-a anuntat retragerea din activitate: E cazul sa pun punct
18 Iulie 2018 - Razvan Rat si-a anuntat retragerea din activitate: E cazul sa pun punct
Ionel Ganea revine in antrenorat pe banca unei formatii de traditie - oficial
15 Iunie 2018 - Ionel Ganea revine in antrenorat pe banca unei formatii de traditie - oficial
02 Iunie 2018 - Liga 1: Victorie trista pentru Timisoara la Concordia. Banatenii lui Neaga merg in liga secunda
Liga 1: Dinamo incheie sezonul cu o remiza
01 Iunie 2018 - Liga 1: Dinamo incheie sezonul cu o remiza
01 Iunie 2018 - Programul ultimei etape din play-out-ul Ligii 1: Cum arata clasamentul si intre cine se da lupta pentru evitarea retrogradarii
28 Mai 2018 - Liga 1: Rezultatele inregistrate in penultima etapa a play-out-ului, clasamentul si programul ultimei runde
Liga 1: ACS Poli Timisoara pierde cu Dinamo si este ca si retrogradata
28 Mai 2018 - Liga 1: ACS Poli Timisoara pierde cu Dinamo si este ca si retrogradata
23 Mai 2018 - Suspendare uriasa primita de un jucator din Liga 1: 6 etape si o penalizare de 10.000 de lei!
Liga 1: Poli Timisoara nu castiga la Botosani si ramane pe loc retrogradabil
24 Mai 2018 - Liga 1: Poli Timisoara nu castiga la Botosani si ramane pe loc retrogradabil
Liga 1: Mediasul rateaza dramatic victoria la Timisoara
21 Mai 2018 - Liga 1: Mediasul rateaza dramatic victoria la Timisoara
24 Mai 2018 - Rezultatele complete inregistrate in playoff-ul Ligii 1 si clasamentul actualizat
Rezultatele inregistrate vineri in Liga 1
11 Mai 2018 - Rezultatele inregistrate vineri in Liga 1
Programul etapei intermediare din Liga 1
15 Mai 2018 - Programul etapei intermediare din Liga 1
14 Mai 2018 - Un jucator cu peste 300 de meciuri in Liga 1 si-a anuntat retragerea in plin campionat
  1. Cum a rezolvat un român problema PET-urilor și returul acestora. "E cea mai hilară țeapă în România"
  2. Lovitură în Dosarul 2 Mai. Judecătoarea care a produs indignare după ce a întrebat dacă unul dintre tinerii omorâți este la proces nu va fi suspendată
  3. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  4. Speciali până la moarte, conform legii. Ce se întâmplă de fapt cu pensiile speciale
  5. Lovitură pentru proprietarii de imobile, pregătită după alegeri: ”Cine are bani de făcut investiții costisitoare plătește mai puțin”