Rezultatele 31 - 60 din 2802

Articole despre "meci europa league"

Răzvan Lucescu a dat lovitura în Europa. Meci nebun pentru antrenorul român
27 Octombrie 2023 - Răzvan Lucescu a dat lovitura în Europa. Meci nebun pentru antrenorul român
10 Noiembrie 2023 - Europa League: înfrângeri pentru AS Roma și Liverpool. Ce român a luat cartonaș roșu în minutul 12 și echipele calificate
24 Octombrie 2023 - Cu cine joacă Real, Barcelona și Man United în runda a 3-a din faza grupelor UCL
17 Octombrie 2023 - Fotbalist plimbat de Edi Iordănescu la națională. Vine din străinătate să stea în tribună
Europa League, rezultate: ce-a făcut echipa românilor Racovițan și Sorescu
05 Octombrie 2023 - Europa League, rezultate: ce-a făcut echipa românilor Racovițan și Sorescu
Antrenorul care l-a înlăcrimat pe Hagi a fost dat afară
07 Octombrie 2023 - Antrenorul care l-a înlăcrimat pe Hagi a fost dat afară
22 Septembrie 2023 - Surpriză mare în Liga Europa. O echipă din estul Europei a detonat bomba în Anglia
22 Septembrie 2023 - Rezultat incredibil în Europa. Oaspeții au condus cu 3-0 la pauză, dar ce s-a întâmplat în repriza a doua e de domeniul fantasticului
Barcelona și Real Madrid pot trece pe prima poziție în weekend
29 Septembrie 2023 - Barcelona și Real Madrid pot trece pe prima poziție în weekend
5 meciuri de urmărit în prima rundă din Champions League
18 Septembrie 2023 - 5 meciuri de urmărit în prima rundă din Champions League
Planul secret al lui Gică Hagi! Cum vrea să câștige Liga Campionilor la fotbal
18 Septembrie 2023 - Planul secret al lui Gică Hagi! Cum vrea să câștige Liga Campionilor la fotbal
31 August 2023 - Fotbalul românesc, scos din Europa înainte de grupe. Ce-au făcut Farul și Sepsi în Conference League
24 August 2023 - Cine e prima echipă calificată în grupele Conference League: și-a demolat adversara în play-off
25 August 2023 - Scandal uriaș după amânarea meciului Poli Iași - Sepsi: ”Totală lipsă de respect”
Gică Hagi, învins în Giulești: ”Se pare că Europa este prea mult pentru noi”
20 August 2023 - Gică Hagi, învins în Giulești: ”Se pare că Europa este prea mult pentru noi”
18 August 2023 - Mircea Lucescu a ratat duelul cu Adi Mutu. Meciul cu Beșiktaș se joacă tot în Giulești
Antrenorul lui Sepsi, în Kazahstan: ”Șanse egale, cu avantaj pentru ei”
17 August 2023 - Antrenorul lui Sepsi, în Kazahstan: ”Șanse egale, cu avantaj pentru ei”
15 August 2023 - Farul lui Hagi joacă miercuri cu calificarea pe masă: ”Nu putem să ne uităm în spate”
13 August 2023 - Veste neplăcută pentru FCSB. Ce-a făcut adversara din Conference League înaintea returului de joi
Andrea Compagno, după primul meci cu danezii: ”Toată lumea ne-a dat pierzători”
11 August 2023 - Andrea Compagno, după primul meci cu danezii: ”Toată lumea ne-a dat pierzători”
10 August 2023 - FCSB, Farul și Sepsi joacă azi meciuri cruciale în Conference League: orele și televizările celor trei partide
07 August 2023 - Culoar favorabil pentru Farul spre grupele Conference League. Cu cine poate juca în play-off
11 August 2023 - Gigi Becali anunță noua eră din fotbalul mondial: "Va fi greu să mai facem fotbal cu albii"
07 August 2023 - Avertisment pentru FCSB. Cum se descurcă adversara din preliminariile Conference League
07 August 2023 - Adevăratul test pentru FCSB acum urmează: FC Nordsjaelland, la a treia victorie consecutivă în liga daneză
18 August 2023 - Toate rezultatele din Conference League: Mutu conducea la pauză pe terenul lui Beșiktaș
Prima echipă aproape calificată în play-offul Conference League
10 August 2023 - Prima echipă aproape calificată în play-offul Conference League
28 Iulie 2023 - Ce a declarat marele Patrick Kluivert după partida jucată la Cluj contra CFR-ului
03 August 2023 - Cu cine va juca FCSB în Conference League. Adversară dificilă pentru echipa lui Becali
Gică Hagi se teme de adversara din Armenia: ”Totul devine mult mai greu”
26 Iulie 2023 - Gică Hagi se teme de adversara din Armenia: ”Totul devine mult mai greu”
  1. Cum a rezolvat un român problema PET-urilor și returul acestora. "E cea mai hilară țeapă în România"
  2. Lovitură în Dosarul 2 Mai. Judecătoarea care a produs indignare după ce a întrebat dacă unul dintre tinerii omorâți este la proces nu va fi suspendată
  3. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  4. Speciali până la moarte, conform legii. Ce se întâmplă de fapt cu pensiile speciale
  5. 10 lucruri pe care nu le știai despre primarul USR Dominic Fritz
  6. Lovitură pentru proprietarii de imobile, pregătită după alegeri: ”Cine are bani de făcut investiții costisitoare plătește mai puțin”