Rezultatele 31 - 60 din 64

Articole despre "simona halep ora start us open"

Sorana Cirstea a fost invinsa de Jelena Ostapenko si paraseste US Open
31 August 2017 - Sorana Cirstea a fost invinsa de Jelena Ostapenko si paraseste US Open
04 Iunie 2017 - Simona Halep a aflat ora de start a partidei de luni in fata lui Carla Suarez Navarro - oficial
Simona Halep s-a calificat in sferturi la Madrid
10 Mai 2017 - Simona Halep s-a calificat in sferturi la Madrid
Simona Halep s-a calificat fara probleme in turul trei la Indian Wells
12 Martie 2017 - Simona Halep s-a calificat fara probleme in turul trei la Indian Wells
01 Ianuarie 2017 - Simona Halep, primul meci din 2017: Iata la ce ora va disputa partida cu un fost numar 1 WTA
01 Ianuarie 2017 - Simona Halep, inainte de primul meci din 2017: Ce spune despre ora meciului si ce jucator admira
Dominika Cibulkova produce surpriza si castiga Turneul Campioanelor
30 Octombrie 2016 - Dominika Cibulkova produce surpriza si castiga Turneul Campioanelor
Simona Halep, invinsa de Angelique Kerber la Turneul Campioanelor
25 Octombrie 2016 - Simona Halep, invinsa de Angelique Kerber la Turneul Campioanelor
03 Octombrie 2016 - Simona Halep, la Beijing: Organizatorii au stabilit ora de start a primului sau meci
03 Octombrie 2016 - Cine este Yanina Wickmayer, adversara Simonei Halep din turul al doilea de la Beijing
Simona Halep - Serena Williams: Iata ora de start a meciului de la US Open
06 Septembrie 2016 - Simona Halep - Serena Williams: Iata ora de start a meciului de la US Open
Organizatorii de la US Open au anuntat ora de start a meciului Simonei Halep
05 Septembrie 2016 - Organizatorii de la US Open au anuntat ora de start a meciului Simonei Halep
29 August 2016 - Organizatorii de la US Open au anuntat ora de start a meciului Simonei Halep
US Open: S-a stabilit prima semifinala
07 Septembrie 2016 - US Open: S-a stabilit prima semifinala
Simona Halep, victorie superba in turul II la US Open
01 Septembrie 2016 - Simona Halep, victorie superba in turul II la US Open
05 Septembrie 2016 - Simona Halep se califica in sferturile de finala la US Open dupa o victorie superba
29 August 2016 - US Open: Iata cele mai interesante partide ale primei zile si programul romancelor
Simona Halep, invinsa de Serena Williams dupa un meci in care a luptat eroic
08 Septembrie 2016 - Simona Halep, invinsa de Serena Williams dupa un meci in care a luptat eroic
26 Martie 2016 - Simona Halep castiga in stil de mare jucatoare la Miami si se califica in optimi
18 Ianuarie 2016 - Record incredibil pentru adversara Simonei Halep la turneele de Grand Slam: 0-14!
Simona Halep la Wuhan: Avancronica meciului din optimi
30 Septembrie 2015 - Simona Halep la Wuhan: Avancronica meciului din optimi
Simona Halep, in sferturi la US Open: Organizatorii au anuntat ora de start
08 Septembrie 2015 - Simona Halep, in sferturi la US Open: Organizatorii au anuntat ora de start
Simona Halep, la US Open: Organizatorii au anuntat ora meciului din turul trei
04 Septembrie 2015 - Simona Halep, la US Open: Organizatorii au anuntat ora meciului din turul trei
Presa internationala, despre calificarea Simonei Halep in turul II la US Open
01 Septembrie 2015 - Presa internationala, despre calificarea Simonei Halep in turul II la US Open
03 Septembrie 2015 - Simona Halep, la US Open: Organizatorii au anuntat ora de start a meciului de joi
Simona Halep se califica in semifinale la US Open dupa o victorie electrizanta
10 Septembrie 2015 - Simona Halep se califica in semifinale la US Open dupa o victorie electrizanta
US Open 2015: Programul romanilor de duminica. Halep si Begu vor juca la dublu
06 Septembrie 2015 - US Open 2015: Programul romanilor de duminica. Halep si Begu vor juca la dublu
Simona Halep se califica in sferturi la US Open dupa o revenire fabuloasa
07 Septembrie 2015 - Simona Halep se califica in sferturi la US Open dupa o revenire fabuloasa
07 Septembrie 2015 - US Open 2015: Simona Halep si Horia Tecau sunt in sferturile de finala dupa un meci exceptional
  1. Fostă mare gimnastă a României, acuzată de trădare de țară: ”Tu chiar atâta nesimțire poți să ai? Te scarpini în timpul imnului...”
  2. Cum a rezolvat un român problema PET-urilor și returul acestora. "E cea mai hilară țeapă în România"
  3. O țară, cea mai mare creștere a înarmărilor din lume: Depășește SUA, Rusia, China, Marea Britanie și Germania
  4. Lovitură în Dosarul 2 Mai. Judecătoarea care a produs indignare după ce a întrebat dacă unul dintre tinerii omorâți este la proces nu va fi suspendată
  5. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  6. Speciali până la moarte, conform legii. Ce se întâmplă de fapt cu pensiile speciale
  7. Lovitură pentru proprietarii de imobile, pregătită după alegeri: ”Cine are bani de făcut investiții costisitoare plătește mai puțin”