Rezultatele 31 - 60 din 895

Articole despre "poli timisoara chiajna"

24 Octombrie 2020 - Farul a dat lovitura la Chiajna in ultimul minut, iar Metaloglobus este noul lider din Liga 2. Vezi rezultatele din liga secunda
30 Octombrie 2020 - Partida Dinamo-Astra, amanata in urma cazurilor de COVID-19 de la formatia giurgiuveana
Cinci cazuri pozitive de COVID-19 la clubul Chindia Targoviste
15 Octombrie 2020 - Cinci cazuri pozitive de COVID-19 la clubul Chindia Targoviste
26 Septembrie 2020 - Rapid a produs isterie in Maramures. Giulestenii, invinsi de Comuna Recea, intr-un meci cu spectatori, dupa garduri. Rezultatele din Liga a II-a
Craiova lui Mititelu este lider in Liga 2, dupa victoria de la Targu Jiu
20 Septembrie 2020 - Craiova lui Mititelu este lider in Liga 2, dupa victoria de la Targu Jiu
24 August 2020 - Incepe Liga 2. Prima etapa: Rapid merge la Targu Jiu, U Craiova va juca cu Ripensia
Fundasul central Alin Dobrosavlevici este noul jucator al formatiei FC Viitorul
27 August 2020 - Fundasul central Alin Dobrosavlevici este noul jucator al formatiei FC Viitorul
28 August 2020 - Sase jucatori ai echipei FC U Craiova 1948 au fost testati pozitiv la COVID-19. Meciul cu Ripensia, amanat
S-a tras la sorti programul din Liga 3: FCSB - Steaua, in etapa a doua
03 Septembrie 2020 - S-a tras la sorti programul din Liga 3: FCSB - Steaua, in etapa a doua
Cei sase juniori ai clubului UTA, testati din nou pozitiv cu COVID-19
28 August 2020 - Cei sase juniori ai clubului UTA, testati din nou pozitiv cu COVID-19
29 August 2020 - A inceput noul sezon al Ligii 2. Doua meciuri nu s-au disputat din cauza coronavirusului. Buzau - Chiajna 1-1, Slobozia a castigat in prelungiri
18 Septembrie 2020 - Florin Tanase - FCSB, prima reactie dupa depistarea cu COVID-19: Se pare ca acest virus, din pacate, a vrut cu tot dinadinsul sa facem cunostinta
20 August 2020 - Incepe noul sezon al Ligii 1. Ministrul Sportului, Ionut Stroe: "Va fi introdusa depunctarea. Doar sportivii pozitivi vor urma procedurile sanitare"
Astra Giurgiu - U Craiova se joaca in aceasta seara, la 18.45
31 Iulie 2020 - Astra Giurgiu - U Craiova se joaca in aceasta seara, la 18.45
30 Iulie 2020 - LPF solicita Federatiei Romane de Fotbal prelungirea campionatului Ligii I pana pe 18 august
Transfer important pentru Poli Iasi
22 Iunie 2020 - Transfer important pentru Poli Iasi
Multescu si Talnar, oficial la Dinamo
14 Iulie 2020 - Multescu si Talnar, oficial la Dinamo
16 Iunie 2020 - A refuzat Dinamo pentru un salariu de 6000 de lei si a ales sa joace in liga a doua.
29 Februarie 2020 - Liga 2: Rezultatele meciurilor de sambata. UTA face spectacol si e la 10 puncte avans de locul secund
FCSB s-a despartit de inca un jucator - oficial
24 Ianuarie 2020 - FCSB s-a despartit de inca un jucator - oficial
UTA castiga clar derbiul cu Petrolul
08 Decembrie 2019 - UTA castiga clar derbiul cu Petrolul
Liga 2: Rezultatele meciurilor de sambata. Zi plina de remize albe
23 Noiembrie 2019 - Liga 2: Rezultatele meciurilor de sambata. Zi plina de remize albe
Rezultatele inregistrate sambata in Liga a 2-a si clasamentul la varf
02 Noiembrie 2019 - Rezultatele inregistrate sambata in Liga a 2-a si clasamentul la varf
05 Octombrie 2019 - Liga 2: Rezultatele meciurilor de sambata. Resita a primit sapte goluri pe teren propriu
Cupa Romaniei: Iata programul meciurilor din 16-imi
12 Septembrie 2019 - Cupa Romaniei: Iata programul meciurilor din 16-imi
Valentin Cretu, la FCSB: "Am facut deja plata"
03 August 2019 - Valentin Cretu, la FCSB: "Am facut deja plata"
FCSB aduce de ultima ora un fundas dreapta din Liga I - surse
04 August 2019 - FCSB aduce de ultima ora un fundas dreapta din Liga I - surse
FCSB a rezolvat inca un transfer: Anuntul facut marti de Gigi Becali
19 Martie 2019 - FCSB a rezolvat inca un transfer: Anuntul facut marti de Gigi Becali
27 Decembrie 2018 - Dan Alexa continua atacurile la Mihai Stoica si dupa prezentarea lui Mihai Teja la FCSB
Reactia primului antrenor care a negociat cu Becali venirea la FCSB
24 Decembrie 2018 - Reactia primului antrenor care a negociat cu Becali venirea la FCSB
  1. Fostă mare gimnastă a României, acuzată de trădare de țară: ”Tu chiar atâta nesimțire poți să ai? Te scarpini în timpul imnului...”
  2. Cum a rezolvat un român problema PET-urilor și returul acestora. "E cea mai hilară țeapă în România"
  3. Lovitură în Dosarul 2 Mai. Judecătoarea care a produs indignare după ce a întrebat dacă unul dintre tinerii omorâți este la proces nu va fi suspendată
  4. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  5. Speciali până la moarte, conform legii. Ce se întâmplă de fapt cu pensiile speciale
  6. Lovitură pentru proprietarii de imobile, pregătită după alegeri: ”Cine are bani de făcut investiții costisitoare plătește mai puțin”